střechaPokud se Vaše střecha již rozpadá, je částečně poničená nebo z jiného důvodu nesplňuje potřebné požadavky, pak jistě přemýšlíte o její rekonstrukci. Střecha domu je dlouhodobá záležitost a musí tedy být realizována profesionálně, za použití prvotřídních materiálů.

Podle stavu střechy doporučíme buď opravu, částečnou rekonstrukci,
či kompletní rekonstrukci střechy. Důvodem k rekonstrukci může být i požadavek
na zateplení, či nová instalace střešních oken. I tyto práce máme v naší nabídce.

Rekonstrukce lze provádět během celého roku (mimo období silných mrazů) – proti případnému zatečení je střecha průběžně zabezpečována zakrývacími plachtami.

Před rekonstrukcí je nutné spočítat a zjistit, zda starý krov unese novou střešní krytinu. Podle stavu krovu doporučíme i vhodnou krytinu. V každém případě vyměníme střešní latě, případně celou konstrukci. Nová dřevěná konstrukce musí být chemicky ošetřená proti škůdcům a chorobám.

K rekonstrukci střechy neodmyslitelně patří zajištění dokonalého odvodu srážkové vody ze střechy a ochrana proti zatékání do stavby. Provádíme veškeré stavební klempířské práce - žlaby, svody, různé oplechování, parapety, nadzídky apod. Protože vlastníme ohýbačku plechů (až do délky 6 metrů), jsme schopni oplechování zhotovit přesně na míru.

Při rekonstrukci Vaší střechy jsme také připraveni na všechny zednické práce potřebné při opravách střech a při výměně střešní krytiny – tj. nový komín nad střešní plochu, oprava říms, štítů apod.